ההיסטוריה של החברה

יש ייעוץ WP היסטוריה ארוכה קומות בעולם של האוצר. היינו חלוץ בענף במשך שנים רבות וידועים לנקיטת צעדים חדשניים. אנחנו מאוד גאים בהישגים שלנו וכל העם אשר הוביל אותנו כאן.

 • 1985

  להתחיל עם שירות קטן

  זו היתה הפעם כשהתחלנו את החברה שלנו. לא היה לנו מושג כמה רחוק והיינו הולכים ביחד, לא היינו אפילו בטוחים שאנחנו יוכל לשרוד במשך כמה שנים. מה הניע אותנו להתחיל החברה הייתה ההבנה כי נוכל לספק שירות שאף אחד אחר לא סיפק.

 • 1990

  עובדים ראשונים

  זה היה בתקופה הראשונה כאשר ייעוץ WP למעשה הרגיש כאילו זה היה מקל במקום במשך זמן מה. הבנו שאנחנו גדלים יותר יציבים והרחבה בעת ובעונה האחת. היינו זקוקים משרד חדש כפי שאנו נגמלנו אחרונים קשים. התחלנו סקאוטים למיקום חדש.

 • 2001

  הכרה לראשונה

  בשלב זה היינו שם ידוע בתעשייה. היינו חברים בולטים של הענף במשך יותר מ -16 שנים ועבדנו כמה לקוחות הגדולים בענף; אנחנו לא פוטרו על ידי מישהו, כי אנחנו לא יכולים להיות מפוטר על ידי מישהו.

 • 2015

  ייעוץ wp - תאגיד או משפחה

  המסע שלנו הביא לנו רק גבוה. טכנולוגיית מידע משנה לחלוטין את הדרך בה אנו לנתח נתונים נוכחיים. אנחנו אמצנו טכנולוגיות חדשות הבטחנו ללקוחותינו לקבל חיתוך ניתוחי קצה. כמו שאנחנו הולכים על לעתיד אנו מתכוונים לנצל את מלוא הפוטנציאל של טכנולוגיות חדשות לשלטון השירותים שלנו.

איך נוכל לעזור לך?

צור קשר במשרד הייעוץ WP קרוב אליך או להגיש הודעת עסק מקוון.

“התוצאות היו ברורות, מקצועיות, ומשכנעים, והמשקיעים והיועצים שראו את החומרים אהבו אותם. הם יודעים מה המשקיעים רוצים! “

דונלד ריצ’רדסון
יו, כחול המים קורפ

מחפש יועץ תוכנית עסקית המחלקה הראשונה?

Click to show mobile version
Settings
Buy $0
Demos

Scan QR to view mobile version

qr code

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed