چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

تماس با ما در دفتر مشاور WP نزدیکترین به شما و یا ارائه یک پرس و جو کسب و کار آنلاین.

“نتایج روشن، حرفه ای، و قانع کننده بودند، و سرمایه گذاران و مشاوران که دیده اند، مواد آنها را دوست داشت. می دانند که چه سرمایه گذاران می خواهم! “

لطیفه زمان
مسئول فنی، رئیس،, اعماق اقیانوس سرگرمی

بازی قیمت گذاری: شرکت فن آوری به رخ کشیدنسطح حمل و نقل و لجستیک

زنجیره تامین درگیرند که تهدید به کاهش سهم بازار: آزمایشگاه یک دارویی پیشرو، موفقیت و دو رقمی رشد فروش با هزینه آمد.

تلاش بسیار بهبود یافته این شرکتتوابع برنامه ریزی و اجرای، آنها می دانستند که به منظور موفقیت در این دوره از فن آوری سیستم های حسابداری خود نیاز به بسیار قویتر از آنچه که هستند باشد. آنها تبدیل به WP مشاوره برای بهبود سیستم های حسابداری خود را.

our-work-6

بزرگترین چالش این بود که Arguzo شد تکنولوژی استفاده نمی کند. بیش از حد از کار هنوز در حال به صورت دستی ثبت شده بود، به این معنا که اعداد در زمان زمان طولانی به یاد داشته باشید و سپس به تجزیه و تحلیل. اطلاعات زندگی می کنند نیز در دسترس نبود و تصمیم گیری تنها می تواند پس تمام اطلاعات مورد نیاز ساخته شده و دریافت شده است. این Arguzo برگزاری بود به؛ آنها می دانستند که می تواند بیشتر از بازار گوشه اگر آنها توانایی به تلفن همراه بیشتر بود. کار سه موضوع مهم برای دارو با مسئولیت محدود خطاب .:

 • بهبود فروش و عملیات و برنامه ریزی تولید:

  اهرم OP به منظور بررسی روند برنامه ریزی فعلی، شناسایی شکاف ها در زیرساخت های برنامه ریزی و تحلیلی درک تقاضا و تنوع عرضه؛ دو تیم تلاش خود را در تعداد کمی از بالاترین ارزش S & آمپر متمرکز شده است.

 • تعیین سطح موجودی راست:

  با صدها نفر از داروها در بازار، دارو گیم نیاز به یک روش مناسب برای پیش بینی و مدیریت موجودی خود را. با استفاده از تجزیه و تحلیل درصد مطلق (MAPE)، تیم سطوح مناسب برای مواد اولیه و محصولات نهایی توسط نقشه برداری واقعی در مقابل فروش پیش بینی شده در SKU ها مهم ترین تعریف شده است.

 • بهینه سازی زنجیره عرضه برای برنامه ریزی جهت کامل:

  بخش های تشخیصی عوامل استرس زا که فروش و سطح خدمات را تحت تاثیر قرار تعیین می شود. دو تیم با تمرکز بر حل و فصل مسائل مربوط به بالاتر از حد نرمال عقب سفارشات و زمان سرب، که بر کل زنجیره تامین و به تاخیر در داروها به مصرف کنندگان منجر شده است.

چالش

مشاوره WP راه حل با ترکیب تکنولوژی لبه برش با عملی دنیای واقعی آمد. همه می دانستند که سیستم تا به حال به روز رسانی می شود، چالش واقعی بود آنها را به روز رسانی بدون بر هم زدن کل سازمان را در راه منفی. راه حل را به شما معرفی مدیریت حجم کار مناسب از طریق کامپیوتر انجام می شود، در حالی که ارائه سیستم عامل تلفن همراه به سهامداران.

این اجازه را به کارگران در کار به جای احساس آنها توسط فن آوری کار برکنار شده بود نقش داشته باشد.

راه حل

کارکنان Arguzo اکنون بیشتر قدرت؛ Arguzo نیز به نفع تولید گزارش بلافاصله هر زمان که مورد نیاز است. آنها در حال حاضر قادر به تصمیم گیری در پرواز بر اساس آخرین داده های زمان واقعی.

تلاش بسیار برنامه ریزی و اجرای توابع این شرکت، ایجاد بهبود یافته و اعمال سیاست سهام جدید که برای SKU ها خاص و متغیرهای کلیدی به حساب، روند آماده سازی سفارش و کاهش بار حمل و نقل توزیع کارآمد است.

با شماره، تلاش:

 • کاهش زمان سرب 43٪
 • تنوع را تا 50٪
 • را کاهش می دهد خطر ابتلا به تماس سفارش 95٪
 • افزایش سهام برای کالا به پایان رسید 10٪

نتایج

به دنبال یک مشاور کلاس اول طرح کسب و کار؟

Click to show mobile version
Settings
Buy $0
Demos

Scan QR to view mobile version

qr code

Layout

Wide
Boxed