سرفصل 1

نوشته Chavelet اریکسون Cotcke بیش از یک قرن و نیم پیش. او را فراموش کرده به ذکر است که اگر شما ایده های خود را ثبت کرد، بسیاری از آن را کپی کنید، آن را ارزان دریایی ساخته شده است، و احتمالا رانندگی شما را به ورشکستگی.

عنوان 2

بیش از 4400 اختراع ثبت شده توسط ثبت اختراع ایالات متحده و دفتر علائم تجاری برای تغییرات از یک تله موش به تنهایی اعطا شده است! در واقع، با توجه به اسمیتسونیان، ثبت اختراعات بیشتر برای یک تله موش از هر جای دیگری اعطا شده است.

سرفصل 3

به عنوان یک کارآفرین، رسانه های اجتماعی بهترین دوست خود را (رایگان، بازاریابی در همه جا!) است، اما در یک راه اندازی مشغول چه احساس می کند مانند یک لیست بی پایان به انجام، آن را احتمالا می خواهم فقط سخت و طاقت فرسا به نظر می رسد یکی دیگر از.

عنوان 4

این کاملا یک سرمایه گذاری هوشمند از وقت خود را به صرف 45-55 دقیقه در روز در کانال های اجتماعی خود را، و راهنمایی زیر را به شما نشان دهد که چگونه شما می توانید از وقت خود را، محتوای معاون است.

سرفصل 5

کن گالیفیاناکیس، در کتاب جدید خود هنر 1.1 هوشمند، آن را به بهترین چیزی است که تا کنون به کارآفرینان اتفاق افتاد خواند، و ارائه می دهد بینش عملی در استفاده از آن به طور موثر، رسانه های اجتماعی رایگان و در همه جا حاضر است.

سرفصل 6

در اینجا خلاصه ای از راهنمایی خود را از فصل 3 است، هنر بازاریابی: پیش نویس یک گیاه و ایالات متحده آمریکا MOLESKINE تحریریه: پروژه برنامه ریزی ماه به طول اتلاف وقت است و سازمان های اتلاف پول است.

دکمه های روی نور

دکمه های روی تاریک

تمام عرض

کارآفرینان آمده تا با ایده کسب و کار جدید تمام وقت. اغلب، آنها فقط شیرجه رفتن پیش رو به توسعه محصول و یا خدمات بدون اینکه واقعا در نظر گرفتن زمان برای تعیین اینکه آیا شرایط مطلوب بازار هستند، و، اگر آنها مطلوبی هستند و ارزیابی توانایی مفهوم کسب و کار را به استفاده از فرصت است. ما در بر داشت که با پیروی از یک متمرکز، فرایند دو مرحله، شما می توانید خطرات را کاهش دهد و بهبود شانس موفقیت.

دو ستون

هنگامی که آن را به این سوال که تقاضا برای وام بانک برای تامین مالی خود را راه اندازی می آید، بیشتر کارشناسان می گویند، زحمت نیست. بانک ندرت در بودجه شرکت در مراحل اولیه این روزها، به ویژه پس از فروپاشی مالی سال 2008 علاقه مند هستند.

ارسال نامه، طرح کسب و کار قانع کننده روشن است. با این حال، آن است که غیر ممکن نیست به تامین مالی بانک برای راه اندازی خود را. خودتان شانس بهتر با برنامه ریزی اندیشمندانه، آماده سازی سخت کوش، و هشت راهنمایی می دهد.

سه ستون

همه شما نیاز به یک مدل کسب و کار است، ما با تجارت کسب و کار است. گزارش از مرگ طرح کسب و کار است اغراق شده، به قول.

اغلب نظرات در مطبوعات کسب و کار محبوب به عنوان خوانده شده که طرح کسب و کار است دیگر مربوط است. از سوی دیگر، نه تنها باید توضیح دهد.

در حالی که هیچ اجماعی در مورد تعریف یک مدل کسب و کار وجود دارد، بسیاری از افراد از آن استفاده کنید به عنوان نماد مدل درآمد یک کسب و کار.

چهار ستون

فروش کسب و کار خود را به شخص ثالث، برای پول نقد به اندازه کافی برای بازنشسته در سبک، رویای نهایی بسیاری از همکاران صاحب کسب و کار است.

پس از این محرک های اولیه ارزش در محل: پایدار، تیم مدیریت انگیزه و درآمد بالا انجام نیروی کار در حال رشد جریان نقدی،.

او یک رستوران محله سوشی برای مدت پنج سال عمل کرده است و تصمیم گرفت که زمان برای باز کردن یک رستوران محل دوم آن است.

او اشاره کرد که او یک رستوران مشکل در یک محل خوب آگاه بود و فکر می کردم که او می تواند در کافه و خرید و سپس دوباره باز در آن فضا.

طرح های سفارشی 2/3 + 1/3

بسیاری از کسب و کار، بزرگ و کوچک، یک منبع بزرگ از ایده های بزرگ است که می تواند به آنها کمک کند به بهبود، نوآوری و رشد می کنند، و در عین حال بسیاری از این شرکت هرگز با استفاده از این دارایی های شگفت انگیز شرکت های بزرگ فکر می کنم. این دارایی ارزشمند است؟ می گوید مورگان تقلب، نویسنده از شرکت فکر کردن، “با توجه به اینکه ما همه قادر به کمک ایده های جدید، سوال می شود چگونه می توانم شما با موفقیت تولید، ضبط، پردازش و پیاده سازی ایده های؟”.

ماموریت موفقیت آمیز ممکن است زمان برای ایجاد را اما زمانی که آنها به درستی توسعه یافته، آنها یک شرکت با یک هدف مشخص.

به دنبال یک مشاور کلاس اول طرح کسب و کار؟

Click to show mobile version
Settings
Buy $0
Demos

Scan QR to view mobile version

qr code

Layout

Wide
Boxed